کد خبر: DT-24969
تعداد بازدید: 73بازدید
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۴
نشست هم اندیشی اصحاب رسانه با مدیریت شهری بوشهر با حضور نخبگان این حوزه اطلاع رسانی در شهرداری بوشهر برگزار گردید.
نشست هم اندیشی اصحاب رسانه با مدیریت شهری بوشهر با حضور نخبگان این حوزه اطلاع رسانی در شهرداری بوشهر برگزار گردید.

برزگرزاده ؛ رئیس شورای شهر

*موفقیت شهرداری و شورای شهر برای پیگیری خواسته ها مردم با حضور اصحاب رسانه در کنار این مجموعه بزرگ مدیریت شهری محقق می شود که هر گونه ضعف در حوزه اطلاع رسانی نیز می تواند در معرفی کارکرد شهرداری بوشهر به مردم تاثیر منفی به جا گذارد.

*رسانه ها یاوران دستگاه های اجرایی برای معرفی فعالیت های انها از یک طرف و منتقل کننده خواسته های مردم به انها برای تسریع در خدمت رسانی هستند که با تفکر انها را جزیی از حوزه شورای شهر دیده ام و برغم انتقاداتی که گاهی از حضور رسانه ها در نشست های شورا برای انتقال اخبار بر من وارد می شود همیشه از خبرنگاران دفاع کرده و صحن شورا را به مثابه یک اطاق شیشه ای دانسته ام که نباید چیزی از مردم مخفی نگه داشته شود .

*در ۲۰۰ نشست علنی شورا چهارم شهر بوشهر تاکنون بیش از ۶۰ مدیر به نشست های این شورا به منظور تسریع و تحقق خواسته های مردمی برای پاسخگویی به خواسته های شهروندان دعوت شده اندکه به جای پاسخگویی به مطالبات مردم ، اکثر این مدیران خواستار کمک از سوی شورا بودند،که همی جا از استاندار درخواست می شود که نظر دقیق و مستمری بر مدیران منصوب‌شده  خود داشته باشد. متاسفانه برخی از این مدیران در شورای شهر و مقابل نمایندگان مردم قول هایی می دهند که تاکنون برغم گذشت زمان اجرایی نشده است.

*اصرار بر گرفتن سهم شهر از زمین هایی که اخیرا توسط پایگاه های نظامی آزاد شده را یک سند افتخار برای شورای شهر می دانیم به گونه ای که چون سهم شهرداری که در واقع سهم مردم است در تفکیک ۵۷ هکتار مربوط به اراضی نظامی دیده نشده بود حتی زمانی که معاون استاندار به درب منزلم مراجعه کرد تا تصمیمات کمیسیون ماده پنج در این زمینه را امضاء کنم قبول نکردم . البته شهردار نیز امضاء نکرد تا این که سهم مردم در ان لحاظ شود.ما نمی خواستیم دوره ای که اراضی ۵۳۰ هکتاری نیروی دریایی آزاد شد اما سهم شهرداری فقط پنج قطعه ۲۰۰ متری بود مجددا برای مردم بوشهر تکرار شود .

*برای فعالیت تیم جدید شاهین بوشهر با حمایت شهرداری قبل از نشست با استاندار با افراد زیادی مشورت کردم تا دیدگاه خودم دخالت ندهم و تمام هدف شورا پویایی و نشاط جوانان بوده است که ورزش و حمایت از این حوزه نیز بر این اساس می باشد .

میگلی نژاد ؛ شهردار بوشهر

* خبرنگاران را از مدیریت شهری می دانیم و بدون شک موفقیت آنها موفقیت مدیریت شهری خواهد بود. انها با درک و فهم بالای خود نقش بی بدیلی را در زمینه های مختلف ایفا می کنند.

*تصمیم داریم با همت شورای اسلامی و رسانه ها شهری بسازیم که زیبنده شهروندان بوشهری باشد.

* تاکنون ۷۲ روز از فعالیتم در سمت شهردار بندر بوشهر گذشته و در این مدت اقدامات فراوانی برای ساختن هر چه بهتر شهر بوشهر آغاز کرده ایم.

* پس از گذشت شش ماه از شروع فعالیتم در سمت شهردار بوشهر با همت مجموعه شهرداری نشانه های عمران و آبادی را در همه نقاط شهر بوشهر پدیدار خواهد شد.تاکنون یک ریال از اعتبارات دولتی دریافت نکرده ایم و  قصد داریم با مدیریت صحیح و با کمترین هزینه بزرگترین کار ممکن را انجام دهیم.

* با هیچ کس عهد اخوتی نبسته ایم و برای پیشبرد اهداف شهرداری با کسی تعارف نخواهیم داشت، بلکه براساس توانمندی افراد، تیمی کاری را سامان می دهیم که بتواند رسالت های سنگین، پیچیده و شکننده شهرداری را انجام دهد.

*شهروندان بوشهری مردمی با فرهنگ و شرافتمند هستند که متناسب با عزت و فرهنگ غنی شهروندان باید در نهایت احترام با آنها برخورد شود که در این راستا تکریم ارباب رجوع به معنای واقعی سرلوحه کار شهرداری بوشهر قرار گرفته از این رو به تمامی مدیران شهرداری تاکید کرده ایم که برای تسریع امور شهروندان نهایت درایت و تدبیر خود را به کار بگیرند.

* خبرنگاران آتش انتقادات شان را به سمت شهرداری روانه کنند و در خصوص این نهاد «حرِ حرِ حر» بنویسند، به شما قول می دهم که دامنه سعه صدر خود را بالا ببریم و مطالبی که نقد منصفانه است را شنیده و بکار می گیریم.

نصرالله اسدی ؛ رییس کمیسیون عمران شورا

* خانه مطبوعات باید فارغ از جناح های سیاسی محل تقارب فعالان رسانه های مختلف باشد. هر رسانه ای باید به نسبت توان و تخصص خودش در زمینه آموزش جامعه را برعهده گرفته و باعث هدایت آن جامعه شود.

* تبیین وظایف شورای شهر برای شهروندان و مسوولان باید در دستور کار رسانه قرار گیرد.

در این آیین خبرنگاران ایده ها و انتقادات خود را با شهردار و شورای اسلامی شهر بوشهر در میان گذاشتندکه به دلیل کمبود وقت شهردار بوشهر به رسانه های قول داد در آینده نزدیک مجددا با حضور در میان اصحاب رسانه به سوالات آنها پاسخ دهد .

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین