کد خبر: DT-26054
تعداد بازدید: 132بازدید
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۴
در نماز جمعه استان ؛
وی افزود : یکی از مشکلات مهم شهرستان عسلویه کمبود آب آشامیدنی است ، تا به ثمر رسیدن طرح‌های آبرسانی در شهرستان عسلویه لازم است مردم و مشترکان از آب موجود بهترین استفاده کنند و از اسراف پرهیز کنند.

آیین این هفته نماز جمعه در سراسر استان بوشهر با حضور مردم خداجو و مومن برگزار گردید.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری ؛ امام جمعه بوشهر

* شورای نگهبان ضامن بقا و سلامت سیاسی و قانونی نظام بوده، به همین منظور تضعیف شورا، تضعیف نظام است.شورای نگهبان را به خاطر اهداف سیاسی تضعیف کردن خلاف قانون و شرع است.

*مذاکرات هسته‌ای در نگاه جهان سلطه مذاکره برای کنترل و توقف ایران و در نهایت اضمحلال دانش هسته‌ای و زمینه‌سازی برای نفوذ در هندسه و جغرافیای نظام جمهوری اسلامی بوده است.

*با قدردانی از تمام تیم‌های مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران از ابتدا تاکنون ، نگاه دشمن به مذاکرات کنترل و مهار ایران است و ما باید دقت کنیم دچار این دسیسه نشویم، لذا نخبگان و نمایندگان مجلس تمام امور مربوط به مذاکرات را به صورت دقیق با نگاه رهبری مورد بررسی قرار داده و آنچه را که به مصلحت نظام است، تأیید و مواردی که برای نظام ضرر دارد، تأیید نکنند.

*غرب به دنبال توقف ایران است به جای اینکه ما امتیاز بدهیم آنان باید امتیاز بدهند، بسیاری از کشورها قدرت بالای تولید انرژی هسته‌ای دارند در حالی که ایران برای استفاده صلح‌آمیز بر مبنای فقه حکومتی کار می‌کند.

*نگاه آمریکا به مذاکرات اعمال فشار است گاهی با اسلحه و گاهی با مذاکره، در مذاکرات هسته‌ای طرف مقابل ایران فقط آمریکا است و آمریکا در ذهن خود اینگونه مجسم کرده که یکه‌تاز جهان بوده و تمام دنیا باید دنبال روی او باشند.

* نظام جمهوری اسلامی ایران از حضرت ابوالفضل‌ العباس (ع) پذیرفته که ذلت نمی‌پذیرد؛ انقلاب کردیم تا استقلال آزادی و حاکمیت اسلام پیاده شود.

* آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان نباید با اعمال فشار بر ایران کاری کنند که مجبور به تصمیماتی شویم، لذا تمام حقوق هسته‌ای ایران باید در مجلس با اقتدار حفظ شود و نمایندگان مجلس مسیر عزت ایران بر مبنای مصلحت و حکمت را طراحی کنند.

* شعار مرگ بر آمریکا و انگلیس نشان بصیرت و شجاعت مردم ایران است. طبق فرمایش رهبری دشمنان به ویژه آمریکا در خواب ببینند که ما از ارزش‌ها و راه انقلاب و امام دست برداریم.

* وجود آمریکا و انگلیس و بقای آنها در جنایت و خیانت است، اگر مسئولی آرمان‌ها و ارزش‌ها را زیر پا می‌گذارد انقلاب و خط امام را زیر پا گذاشته و بدانید وی در خط آمریکا است.

* تعاون یکی از بهترین حرکت‌های اقتصاد جمعی برای رشد و شکوفایی اقتصاد یک نظام است که از آغاز انقلاب توجه جدی به آن نشده است، لذا می‌طلبد همه مسئولان با امکانات موجود تدبیری بیندیشند تا جوانان در این عرصه فعال شوند.

* با قدردانی از برگزارکنندگان صدمین سالگرد شهادت رئیسعلی دلواری ،رئیسعلی دلواری انسانی بود که نه تنها تاریخ ایران بلکه در تاریخ جهان اثرگذار بود و به جهان آموخت که نباید برای شخص متجاوز فرش قرمز پهن کرد.

*نباید برای کشورهایی که خاک ایران را به خاک و خون کشیدند فرش قرمز پهن کرد، انگلیس فرقی نکرده ضمن اینکه رئیسعلی هم آموخت که باید مردم بصیرت، شجاعت و مقاومت داشته باشند و در عرصه دفاع از ناموس میهن بر مبنای فقه حکومتی ایستادگی کنند.

حجت الاسلام حسن مصلح ؛ امام جمعه برازجان

*رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار بر حرکت در چارچوب منظومه فکری اسلامی، همرنگ نشدن با ادبیات کلیشه ای نظام سلطه و حساسیت نشان دادن به طراحی های دشمن و آمادگی نیروهای مومن برای مقابله با جهت گیری دشمن تاکید کرد.

* هدف مذاکرت هسته ای برداشتن تحریم ها بود و اگر تحریم ها برداشته نشود معامله ای در کار نخواهد بود .

*باید تکلیف این موضوع مشخص شود اگر تحریم تعلیق شود ما هم اقداماتی که باید انجام دهیم در حد تعلیق است.

* مسوولان آمریکایی خیلی بد حرف می زنند و باید تکلیف این گونه حرفها روشن شود آنچه رسمی می گویند نیاز به پاسخ دارد و اگر پاسخ داده نشود صحبت طرف مقابل تثبیت خواهد شد.

* با اشاره بر این که مصلحت نیست مجلس از بررسی برجام کنار گذاشته شود ، مساله بعد از بر جام نیز از مساله بر جام مهمتر است.

*اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی نیاز به برنامه عملیانی دارد و تشکیل یک ستاد عملیاتی برای اجرای اقتصاد مقاومتی لازم است.اقتصاد مقاومتی شرایط وارکانی دارد که یکی از بخش های آن تکیه به مردم و فعال شدن بخش خصوصی و تعاونی است.

*از اهداف مهم رزمایش ثارالله نمایش اراده مردم در دفاع از انقلاب اسلامی و تقویت روحیه جهاد و مقاومت و ارتقای سطح امنیت و آرامش روانی جامعه است.بازدارندگی در برابر تهدیدات احتمالی دشمنان، خنثی سازی تحرکات و تبلیغات دشمنان و پاسخگویی به دستور ولی امر مسلمین مبنی بر حفظ آمادگی ها را از دیگر اهداف و دستاوردهای این رزمایش خواند.

* توجه بیشتر به ساماندهی آرامستان، بازار روز، آسفالت کوچه ها، بهسازی معابر شهری و جمع آوری نخاله ها و محله های حاشیه نشین شهری ضروری است ضمن این که کمبود زمین برای فضاهای عمومی، آموزشی، فرهنگی، مذهبی، ورزشی و فضای سبز در محله های جدید و اخذ وجه غیر قانونی در هنگام معامله املاک و کمبود پارکینگ های عمومی در سطح شهر برازجان را از معضلات این شهر عنوان کرد.

حجت الاسلام علی زاهددوست ؛ امام‌جمعه دلوار

* دغدغه‌های مقام معظم رهبری در همه عرصه‌ها ازجمله در موضوع برجام باید در اولویت کاری مسئولین کشور باشد و از فرامین معظم‌له اطاعت کنند.

*با اشاره به سالروز کشتار فاجعه‌آمیز ۱۷ شهریور و جمعه سیاه‌ سال ۵۷ ، با یک بررسی اجمالی در تاریخ، نیابت شاه از آمریکا و اجرای سیاست‌‌های ظالمانه و جنایت‌کارانه آمریکا توسط رژیم پهلوی مشهود و نمایان است. واقعه کشتار بی‌رحمانه مردم بی‌گناه در میدان ژاله و جاری شدن جوی خون در خیابان‌های تهران تنها گوشه‌ای از جنایات بی‌رحمانه رژیم پهلوی و آمریکا علیه ملت ایران است.

* فیلم فاخر محمد رسول‌الله یک شاهکار سینمایی است که سیره و سبک زندگی و رفتار واقعی پیامبر اسلام را به نمایش گذاشته است.

*در سال‌های اخیر به‌صورت مکرر شاهد جسارت و توهین توسط دشمنان در قالب کاریکاتور و فیلم به پیامبر اسلام بوده‌ایم و از طرفی با راه انداختن گروه‌های تکفیری و داعش تلاش کرده‌اند اسلام و پیامبر(ص) را با چهره‌ای خشن و افراطی به دنیا معرفی کنند اما هنرمندان کشورمان در این اثر هنری فاخر اوصاف واقعی ایشان را نظیر رحمت و مودت به دنیا معرفی کرده‌اند.

* امروز تنها با تکیه‌ بر عمود مستحکم ولایت‌فقیه می‌توان جامعه را از خطر نجات داد. دغدغه‌های مقام معظم رهبری در همه عرصه‌ها از جمله در موضوع برجام باید در اولویت کاری مسئولین کشور باشد و از فرامین معظم‌له اطاعت کنند و بدانند که اطاعت از رهبری ضامن عزت و تداوم نظام اسلامی است.

*با قدردانی از حضور و عنایت آیت‌الله صفایی بوشهر نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر و وزیر کشور در یادواره صدمین سالگرد شهادت سردار شهید رئیس‌علی دلواری و سخنرانی در کنگره یک صدمین سالروز شهادت آن مجاهد سرافراز ، امیدواریم به درخواستی که از طرف فرزندان معنوی شهید رئیس‌علی دلواری خدمت وزیر ارائه‌ شده پاسخ مثبت داده شود.

*با قدردانی از برگزارکنندگان کنگره یک صدمین سالروز شهادت سردار شهید رئیس‌علی دلواری بر توجه به بعد تعلیمی کنگره و ترویج آموزه‌های دینی قیام در کنار تجلیل از مقام شامخ آن مجاهد بزرگ تأکید کرد.

* استعمارستیزی جزء آموزه‌های لاینفک مکتب شهید رئیس‌علی دلواری است و تاریخ این مجاهد سترگ را نماد واقعی مقابله با استعمار پیر انگلیس می‌داند حال چگونه ممکن است از رئیس‌علی سخن بگوییم اما از جنایت‌ها و غارتگری ۲۰۰ ساله انگلیس سخنی گفته نشود.

حجت‌الاسلام محمد محمدی ؛ امام جمعه کاکی

*حضرت امام خامنه‌ای فرمودند نباید فریب لبخند دشمن را خورد بلکه آمریکا و مستکبرین و نوچه‌های آن هیچ‌وقت با ملت ظلم‌ستیز ایران دوست نخواهند شد.

* معظم‌له فرمودند مجلس از بررسی بر جام کنار گذاشته نشود مجلس حافظ قانون و مجری قانون است نماینده ملت، مدافع عزت اقتدار و منافع این ملت است باید به رسالت تاریخی خود محکم عمل کند.

*با اشاره به هفته تعاون ، یک راهکار عملیاتی برای ایجاد، تأسیس و جان گرفتن تعاونی‌ها در شهرستان دشتی پیاده شود و همه کمک کنند زیرا این‌ یک کار جهادی است.

* حضرت امام خمینی (ره) به مناسبت سالگرد یوم‌الله قیام ۱۷ شهریور فرمودند ملت مقابل کسانی که بخواهند در کشور مداخله‏‌ای بکنند، تا آخرین‌نفس ایستاده است.

* یک مسئله راجع به کاکی، لزوم احیا روستاهایی که در سال ۱۳۶۵ سیل خانمان‌سوز از بین رفته است.

حجت الاسلام عبدالحسین مصلح ؛ امام‌جمعه خورموج

*مشکلات عدیده‌ای در زمینه بیکاری وجود دارد و یکی از راه‌هایی که می‌تواند باعث کاهش بیکاری در جامعه شود با توجه به تسهیلاتی که دولت در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد، تشکیل تعاونی است.

* تعاون یکی از بخش‌های سه‌گانه اقتصاد در نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده که شامل بخش‌ها دولتی، خصوص و تعاونی است و بسیاری از نیازها و اهداف مشترک گروه‌های اجتماعی از طریق تعاونی تأمین می‌شود.

* دشتی از جمله شهرستان‌هایی است که رشد جمعیت بیکار اعم از فارغ‌التحصیل شده مراکز آموزش عالی و غیره در آن بسیار است.

* مشکلات عدیده‌ای در زمینه بیکاری وجود دارد و یکی از راه‌هایی که می‌تواند باعث کاهش بیکاری در جامعه شود با توجه به تسهیلاتی که دولت در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد، تشکیل تعاونی است.

*با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی صرفاً برای زمان تحریم نیست، اقتصاد مقاومتی باعث بیمه کردن کشور در مقابل تحریم‌های ظالمانه دشمن شده است که مقام معظم رهبری می‌فرمایند، سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در ادامه و تکمیل سیاست‌های گذشته خصوصاً سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی است.

* از اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی دشتی خواست تا زمینه ایجاد تعاونی‌های تولیدی در شهرستان ایجاد کنند، چراکه یکی از ظرفیت‌هایی که در شهرستان وجود دارد و باید بیش از این با رعایت زیست‌محیطی از آن استفاده شود بحث معدن است.

*۱۷ شهریور نقطه عطف شکوهمندی در تاریخ انقلاب اسلامی است، در واقعه‌ ۱۷ شهریور ۵۸ نفر کشته‌ و ۲۰۵ نفر توسط رژیم ستم‌شاهی در میدان ژاله تهران مجروح‌ شده‌اند و حضرت امام خمینی (ره) این روز را به نام جمعه سیاه نامگذاری کردند.

*یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری نفوذ دشمن است که می‌فرمایند سران استکبار علیه ملت شریف ایران از دیر باز اهداف راهبری و شوم را دنبال می‌کردند.

* دشمن تنها با عامل نفوذ و رخنه است که به خواسته خود دست خواهند یافت لذا در جهت ناکامی دشمن آن‌ها را نباید از نظر دور داشت، زیرا مدیریت و مهار جمهوری اسلامی در عرصه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی، جلوگیری از استقلال و خودکفایی ایران اسلامی، تقویت شبکه حامیان غرب در ایران و ایجاد دودستگی و دوگانگی در جامعه انقلاب ایران از اهداف دشمنان است.

حجت الاسلام عیسی راستگو ؛ امام‌جمعه شهر اهرم

*با اشاره به برگزاری کنگره یکصدمین سالگرد شهادت رئیس‌علی دلواری، جا دارد از برگزارکنندگان کنگره یکصدمین سال شهادت رئیس‌علی دلواری که زحمات زیادی متحمل شدند ازجمله استاندار، معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر، فرماندار تنگستان، امام‌جمعه دلوار و مسئولین محلی و شهرستان تنگستان تشکر کنیم.

* بهورزان بهترین منبع اطلاعات در بیماریابی در روستاها هستند که نقش مهمی در تأمین سلامت جامعه روستایی دارند و در فعالیت‌هایی که برای توسعه اجتماعی روستاها در جریان است نیز مشارکت دارند. بهورزان با وظیفه‌ای که به آن‌ها محول شده در روستاها با اقدامات به‌موقع خود مانع از بروز و شیوع انواع بیماری‌ها می‌شوند.

* مقام معظم رهبری به فرهنگ و برنامه‌های فرهنگی توجه خاصی دارند و در این پیچ‌وخم مسائل سیاسی نباید مسائل فرهنگی فراموش شود.

* مقام معظم رهبری فرمودند حساسیت بنده به مسائل فرهنگی خیلی زیاد است و گاهی مشکلات فرهنگی موجب شده تا صبح خوابم نبرد.

* یکی از اصلی‌ترین تذکرات مقام معظم رهبری در هفته دولت در دیدار هیئت دولت بود که فرمودند: مسئولان کشور دو کار اصلی را جدی بگیرند اول تولید فرهنگ سالم در زمینه‌های مختلف دوم جلوگیری از تولیدات مضر فرهنگی.

* آنچه در این میان قابل تأمل است نقش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که باید این موضوع مدنظر مسئولان این وزارتخانه باشد.

*رهاسازی فرهنگ جایز نیست و مدیریت فرهنگی باید بر مبنای شعارهای انقلاب و مبانی اسلام باشد و هر مطلبی که با اسلام و انقلاب در تضاد است باید جلو آن گرفته شود.

حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی ؛ امام جمعه گناوه

*بیانات مقام معظم رهبری در جمع رییس واعضای مجلس خبرگان رهبری باید خط مشی و سرلوحه سیاست های همه دست اندرکاران وکارگزاران نظام باشد.

*یکی از نکات بسیار مهم سخنان مقام معظم رهبری این است که مسوولان را نسبت به طراحی و نقشه دشمن، حساس و هوشیار خواندند.

* معظم له درجای ذیگری با اشاره به توانایی ها، قابلیت ها و استعدادهای جوانان با ایمان و ظرفیت ها، ثروت ها و منابع طبیعی کشور و عمق فرهنگ اسلامی و فرهنگ اهل بیت (ع) میان مردم، خاطرنشان کردند: همه مسوولان و شخصیت های مؤثر و دارای نفوذ کلام در میان جامعه باید این آینده روشن را بیش از پیش برای مردم تشریح کنند و ضمن امیدوار کردن آنان به آینده، زمینه ساز آرامش و سکینه در کشور شوند.

*فرمایش مقام معظم رهبری مبنی براین که مصلحت نیست، مجلس شورای اسلامی از موضوع بررسی برجام کنار گذاشته شود برای نحوه تعامل بااین موضوع مهم بسیار حایز اهمیت است.
وی ادامه داد: رهبر فرزانه انقلاب حق بررسی و نتیجه رد یاتصویب برجام را به نمایندگان مردم دادند.

* یک ستاد عملیاتی باید در دولت تشکیل شود و با مشخص کردن وظایف هر یک از دستگاهها و پیگیری و زمان بندی فعالیت ها، یک تحرک عظیم ایجاد کند.

*تعاونی ها می توانند در راستای اقتصاد مقاومتی گام بردارند وبا ایجاد تعاونی های سرمایه ای نقش اساسی در مسایل مهم اقتصاد کشور داشته باشند.

حجت الاسلام سید علی حسینی ؛ امام جمعه بندر دیر

* مساله اصلی و اساس جامعه توجه به امور فرهنگی است که باید مورد توجه مسوولان باشد. مردم با پشتوانه ایمان و باورهای دینی انقلاب کردند و در دوران هشت سال دفاع مقدس با پشتوانه این ارزش ها دشمن را بیرون راندند و اکنون نیز دشمن به این نتیجه رسیده که جنگ نظامی و تحریم ها کارساز نیست و تمام تلاش خود را برای تغییر فرهنگ و جدایی مردم از ارزش ها بکارگرفته است.

* وحدت و یکپارچگی در پیروزی انقلاب، دوران هشت سال دفاع مقدس و توطئه های دیگر دشمن، نقش تعیین کننده ای داشته که باید این وحدت از سوی مردم و مسوولان حفظ شود.

* اگر بخواهیم خواسته های مقام معظم رهبری در بخش اقتصاد مقاومتی تحقق پیداکند یکی از راههای مهم آن توجه به تعاونی هاست که سرمایه های کوچک مردم جمع شود و از این طریق کارهای بزرگ اقتصادی صورت گیرد و مسوولان هم با جهت دهی و کمک به تعاونی ها نقش خود را ایفا کنند.

* این مجلس با تعیین مقام معظم رهبری تمام نقشه های شوم دشمن را خنثی کرد و مردم با این انتخاب به آرامش رسیدند. در انتخابات این مجلس در اسفند سال جاری مردم با دقت و آگاهی انتخاب شایسته ای داشته باشند تا همچون گذشته این مجلس مایه آرامش جامعه باشد.

*مقام معظم رهبری بارها به مسوولان و مردم توصیه داشته که نسبت به دشمنان باید هوشیار و بیدار باشیم که طراحی و نقشه دشمن چیست و اکنون نیز بزرگترین مصداق دشمن، دولت آمریکاست.

حجت‌الاسلام سید ابوالحسن حسینی بوشهری ؛ امام جمعه دیلم

* با توجه به نقش مهم و تاثیرگذار تعاون در حوزه اقتصادی، اشتغال و معیشتی اجتماع ضمن تقویت تعاونی‌ها باید در تشکیل تعاونی‌های جدید با بهره جستن از نیروهای جوان اقدام شود.

*نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دقت و به صورت کارشناسی مفاد مذاکرات هسته‌ای را بررسی و در تصمیم‌گیری کارشناسانه دراین حوزه تلاش کنند.

*بررسی مفاد برجام نباید از نمایندگان سلب شود از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست با توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی رسالت و وظیفه خود را دراین زمینه جامعه عمل بپوشانند.

* هدف اصلی مذاکرات برای نفوذ آمریکا  و دشمنان به ایران اسلامی است و لغو تحریم‌ها بهانه‌ای بیش نبود.

* تشکیل و تقویت تعاونی برای اشتغالزایی با توجه به کم بودن سرمایه گذاری دولتی و خصوصی ضروری است و دراین راستا باید در تشکیل تعاونی‌های جدید با بهره جستن از نیروهای جوان اقدام شود.قرار گرفتن قشر جوان و تحصیل کرده در کنار هم در تشکیل تعاونی قدم بسیار مثبتی در رفع بیکاری و ایجاد اشتغال است.

*فلسفه حج اعلام برائت از مشرکین و وحدت مسلمانان است که دراین حوزه حجاج باید به رسالت خود عمل کنند. یکی از مهم‌ترین مبانی فلسفی حج و گردهمایی عظیم مسلمانان ایجاد اتحاد و همدلی در بین مسلمین در راستای مقاومت در برابر دشمنان دین و انسانیت است.

حجت‌الاسلام سید عبدالحسین حسینی ؛ امام جمعه موقت عسلویه

* یکی از مشکلات مهم شهرستان عسلویه کمبود آب آشامیدنی است که باید مردم و مشترکان ازاسراف این ماده مهم و حیاتی جلوگیری کنند.

*مفاد و بندهای مسئله برجام در مجلس شورای اسلامی کارشناسانه و با دقت بررسی شود.

* مجلس شورای اسلامی نقش مهم و برجسته‌ای در بررسی مفاد مذاکرات هسته‌ای دارد ، نباید مجلس شورای اسلامی را از نقش خود در مسئله برجام کنار گذاشت.

*مجلس خبرگان نماد مردم سالاری اسلامی است ، این مجلس افق پیشرفت ایران اسلامی از نظر علمی و صنعتی و برخوردار از نظر معنوی و مقاوم در برابر نظام سلطه است.

*ایران اسلامی ظرفیت‌های مهمی در حوزه‎های اقتصادی  برای برنامه‌ریزی اقتصادی  دارد و باید از این ظرفیت‌ها برنامه‌ریزی شود.

* یکی از مشکلات مهم شهرستان عسلویه کمبود آب آشامیدنی است ، تا به ثمر رسیدن طرح‌های آبرسانی در شهرستان عسلویه لازم است مردم و مشترکان از آب موجود بهترین استفاده کنند و از اسراف پرهیز کنند.

*شورای نگهبان ضامن جمهوریت و اسلامیت نظام است ، این نهاد انقلابی، از اسلامیت و جمهوریت نظام به خوبی صیانت و پاسداری کرده و تضعیف این نهاد از اهداف معاندان و دشمنان نظام اسلامی ایران است.

حجت الاسلام سید عبدالهادی طالبی ؛ امام جمعه دالکی

*زکات وسیله تقرب بندگان به خداوند عالم است و یکی از فروع دین می باشد و انسانها بوسیله زکات با هم ارتباط برقرار میکنند.اگر زکات با میل و رغبت پرداخت شود باعث می شود که حایلی بین انسان وآتش جهنم کشیده شود و همچنین پرداخت زکات به منزله کفاره گناهان محسوب می شود.

*راه اندازی بانگاه های زود بازده کار بسیار با ارزشی میباشد که مستلزم کمک و حمایتهای دولت میباشد تا اداره کننده گان بتوانند در طرحهایشان موفق باشند.

*یکی از نشانه های سرفرازی ملت ایران ایستادگی و مقاونت در مقابل دشمن است که این مهم جزء با ایمان راسخ به دست نمی آید.یکی از جنایات بزرگ امریکا در مملکت ما به خاک و خون کشیدن مردم انقلابی و مومن در روز ۱۷شهریور در میدان ژاله سابق بود.

*یکی از نهادهای مهم و بسیار خوب جامعه اسلامی ما تشکیل نهضت سواد آموزی بود که باعث شد قشر بی سواد جامعه سواد دار شوند.

*طبق فرمایش رهبری نباید اجازه فرصت طلبی و نفوذ داخلی را به امریکا داد و باید حواسمان باشد که امریکا به واسطه برجام وارد مملکت مانشود.باید تو دهن دشمن زده شود تا فکر رخنه به این مملکت را از سرش بیرون کندنباید بگذاریم دشمن در مرزهای اعتقادی و آبی و خاکی ما رسوخ کند.

*امریکا دنبال اجرای توافق نیست بلکه دنبال این هستکه بتوانند اسلام مارا ، رژیم ما را و افتخارات ما را تغییر بدهند ولی این آرزو را باید به گور ببرند.مجلس باید با دید کارشناسانه بر روی برجام نظر دهد و به کمک ملت و دولت بیاید

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین