کد خبر: DT-29173
تعداد بازدید: 60بازدید
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۴
<p class="nwstxtlead">استاندار بوشهر گفت: براساس برنامه‎ریزی‎های انجام شده در بخش ورزش معلولان و جانبازان، زیرساخت‌های مورد نیاز در این بخش در نیمه دوم امسال در روستاها و شهرهای استان ارتقا می‎یابد.</p>
&nbsp;

مصطفی سالاری ظهر امروز در حاشیه مراسم روز جهانی پارآالمپیک در جمع خبرنگاران با اشاره به جایگاه مهم استان بوشهر در بخش ورزش قهرمانی معلولان و جانبازان افزود: تجهیزات موردنیاز ورزشکاران معلول و جانباز با توجه به خواسته‎های این قشر تامین خواهد شد.

وی با بیان اینکه در توزیع اعتبارات ورزشی به همه رشته‎ها توجه می‎شود، یادآور شد: توزیع اعتبارات در بخش ورزش در استان بوشهر براساس تعریف سطح‎بندی و به‌صورت عادلانه بین شهرها و روستاها انجام می‎شود.

استاندار بوشهر با تاکید بر توسعه ورزش‏‌های همگانی در بین همه اقشار یادآور شد: با توجه به اهمیت توسعه ورزش‎های همگانی در جامعه و ضرورت ایجاد زیرساخت‎های لازم در این زمینه، برنامه‎ریزی‎های خوبی در استان در حوزه توسعه ورزش‌های همگانی و همچنین‌ ورزش‌های قهرمانی و مدال‎آور در حال انجام و اجرا است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز گفت: توسعه ورزش‎های همگانی و قهرمانی در بین معلولان و جانبازان در استان بوشهر بجد پیگیری می‎شود و در همین راستا تلاش می‎شود زیرساخت‎های لازم برای شکوفایی استعدادها به‌ منظور حضور در میدان‎های مختلف ورزشی فراهم می‎شود.

احمد بهروزیان‎فرد با اشاره به کسب افتخارات زیاد ورزشکاران معلول و جانباز در میادین مختلف ملی و فراملی افزود: کسب ۱۱ مدال رنگارنگ در مسابقات آسیاسی کره جنوبی تنها بخشی از افتخارات این ورزشکاران است و استان بوشهر در این حوزه در کشور از جایگاه ویژه‎ای برخوردار است.

رئیس هیئت ورزش‎های جانبازان و معلولان استان بوشهر نیز گفت: تلاش ما این بوده است که با گردهم آوردن معلولان و جانبازان زمینه لازم برای شناسایی استعدادها و شکوفایی این قشر را فراهم کنیم.

ابراهیم بحرانی با اشاره به حضور ۴۵۰ جانباز و معلول در گروه‌های معلولیت ضایع نخاعی، قطع عضو، فلج اطفال و معلولان ذهنی در این مراسم افزود: استعدادیابی ورزشی معلولان و جانبازان استان بوشهر آغاز شده است و افرادی که انگیزه‎های لازم در حوزه ورزش همگانی و قهرمانی دارند در رشته‌های مختلف ورزشی استعداد‌یابی می‎شوند.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 2 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
معلولیت جسمی حرکتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲ مهر ۱۳۹۴ در ۷:۴۷ ب.ظ
شهرستان تنگستان اصلا به معلولین توجه نمیکنن چه از لحاظ ورزشی چه از لحاظ اشتغال یه کم هم به فکر معلولین و‌حضور آنها در اجتماع باشین.
معلولیت جسمی حرکتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲ مهر ۱۳۹۴ در ۷:۵۰ ب.ظ
شهرستان تنگستان هیچ امکاناتی واسه معلولین ندارن چه از لحاظ ورزشی چه از لحاظ اشتغال ‌. یه کم هم به معلولین شهرستانها توجه کنین.
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین