کد خبر: DT-39006
تعداد بازدید: 28بازدید
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۴
مجری شبکه فاکس نیوز ادعا کرد تنها دلیل تسلیم بی چون و چرای تفنگداران آمریکایی در مقابل نیروهای ایران، دریافت دستور از مقامی بالاتر بوده است.
پایگاه اینترنتی «بیزپک ریویو» به نقل از «اندریانا تنتارس،» مجری برنامه «اَوتنامبرد» شبکه فاکس نیوز نوشت: واکنش تفنگداران آمریکایی در مقابل نیروهای ایران بی‌سابقه بود. این مسئله تنها در یک صورت عقلانی جلوه می‌کند و آن دریافت دستور تسلیم از سوی یک مقام ارشد است.
در ادامه این مطلب آمده است: تفنگداران در جریان این حادثه خلع سلاح نشدند؛ بلکه خود با گذاشتن سلاح‌ها روی زمین تسلیم نیروهای ایرانی شدند. پرسشی که باید ذهن همه اصحاب رسانه را به خود مشغول کند، این است که مقام ارشدی که این دستور را صادر کرد، چه کسی بوده است؟ پرسشی که هیچ کس درباره آن حرفی نمی‌زند.
این تحلیلگر آمریکایی محافظه‌کار مسائل سیاسی در ادامه مدعی شد: مقامات ارتش آمریکا نیز این مسئله که تسلیم تفنگداران بدون دریافت دستور امکان‌پذیر نبود را تأیید کرده‌‌اند. آیا توافقی میان ایران و آمریکا برای نشان دادن چنین واکنشی انجام شده بود؟ اما دلیل انجام این توافق که به ایران اجازه داد ما را به تمسخر بگیرد، چه بوده است؟
یکی دیگر از مجریان این شبکه نیز گفت: ایران اطمینان دارد تمسخر تفنگداران آمریکایی به دلیل وجود اوباما تهدید خاصی را متوجه این کشور نمی‌کند. این حادثه، نمایش ضعف و باج دادن به کشوری بود که تنفر از آمریکا اساس آن است.
انتهای پیام/
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین