کد خبر: DT-29413
تعداد بازدید: 306بازدید
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۴
<div class="subtitle">این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد:کلیه مدارک و مستندات بیانگر نقش مستقیم یکی از فرزندان مقتول در حادثه قتل و آتش سوزی داشت و به همین علت این متهم دستگیر و تحت تحقیقات علمی و پلیسی قرار گرفت.</div>

فرمانده انتظامی استان بوشهر شامگاه چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران گفت:فردی که به علت اختلاف با پدرش وی را به قتل رسانده و مغازه اش را به آتش کشیده بود شناسایی و دستگیر شد.

سردارحیدرعباس زاده در تشریح جزییات بیشتر این حادثه خونین اظهار کرد:اوایل تیرماه سال جاری گزارش یک فقره آتش سوزی مغازه در یکی از بخش های شهرستان دیر به پلیس واصل گردید.

وی اضافه کرد:با حضور کارشناسان پلیس و بررسی دقیق تر مشخص شد آتش سوزی که بوسیله عامل انسانی رخ داده منجر به سوختن وسایل مغازه شده در حالیکه معازه دار ۸۳ساله نیز با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

به گفته عباس زاده کارآگاهان کشف جرم پلیس آگاهی تحقیقات گسترده میدانی و علمی بروی این پرونده انجام داده و افراد متعددی را مورد تحقیق و بازجویی قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد:کلیه مدارک و مستندات بیانگر نقش مستقیم یکی از فرزندان مقتول در حادثه قتل و آتش سوزی داشت و به همین علت این متهم دستگیر و تحت تحقیقات علمی و پلیسی قرار گرفت.

سردار عباس زاده یادآور شد:متهم پس از مشاهده مدارک و مستندات پلیس ضمن اعتراف به قتل پدرش اعتراف کرد که بر سر تقسیم ارث و میراث با پدر اختلاف داشته است .

وی ادامه داد : پس از بحث و مشاجره با چوب به سرش زدم و وقتی نیمه جان شد با زدن ضربات چاقو بر پیشانی، پهلو و سینه اش او را کشتم و برای اینکه حادثه را عادی جلوه دهم مغازه را آتش زده و فرار کردم.

گفتنی است این متهم به قتل با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۶ مهر ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۷ ق.ظ
خدالعنتش کند ملعون خبیث
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین