جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶- 2017 November 24
کد خبر: DT-34527
تعداد بازدید: 164بازدید
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۴
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار تنگستان گفت: 58 شعبه اخذ رای در تنگستان ایجاد می‌شود که 27 شعبه آن ثابت و 31 شعبه آن سیار است.
خبرگزاری فارس: اختصاص 58 شعبه اخذ رای به تنگستان

به گزارش دلیران تنگستان، احمد دشتی صبح امروز در جلسه با اعضای هیئت‌ اجرایی انتخابات در شهرستان تنگستان، اظهار داشت: یکی از رویدادهای مهم سیاسی ـ اجتماعی که در کشور در ۷  اسفندماه سال جاری شاهد برگزاری آن هستیم، انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دور مجلس شورای اسلامی است.

وی با بیان اینکه مردم در همه عرصه‌های انتخاباتی همراه با مجریان انتخابات بوده‌اند، تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی بطور میاگین، همه‌ساله یک انتخابات در کشور برگزار شده که مردم در تمامی انتخابات در این عرصه سیاسی اجتماعی مشارکت جدی و فعال داشته‌اند.

جانشین رئیس ستاد انتخابات تنگستان اظهار داشت: مردم شهرستان تنگستان در انتخابات گذشته بیشترین مشارکت را داشته‌اند.

دشتی با اشاره به برگزاری همایش بصیرتی گفت: مردم تنگستان در عرصه‌های مختلف سیاسی ـ اجتماعی تاکنون نقش تاثیرگذار خود را نشان داده‌اند که در آستانه برگزاری انتخابات ۷ اسفند همایش بزرگ بصیرتی در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ۷۰ درصد جمعیت تنگستان در روستاها سکونت دارند، افزود: برای برگزاری انتخابات قانونی با حضور حداکثری در تنگستان اقدامات و برنامه‌های مختلفی تدوین و اجرا شده که بر این اساس ۷۰ درصد رای‌دهندگان تنگستانی در روستاها مستقر هستند.

دشتی با بیان اینکه در سطح شهرستان تنگستان ۷ کمیته تخصصی ویژه انتخابات تشکیل شده است، تصریح کرد: ۷ کمیته کار انتخابات را برعهده دارند که شامل کمیته‌های پشتیبانی، امنیتی، حقوقی، آموزش، فناوری، استعلامات و حفاظت فیزیکی و کمیته اطلاع‌رسانی است.

وی با اشاره به اینکه شعبه‌های اخذ رای در تنگستان تعیین شده گفت: ۵۸ شعبه اخذ رای در تنگستان ایجاد می‌شود که ۲۷ شعبه آن ثابت و ۳۱ شعبه آن سیار است.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین