یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 19
کد خبر: DT-26127
تعداد بازدید: 135بازدید
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۴
<p align="justify"><span style="color: #000000; font-family: tahoma; font-size: small;"> کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اشکان دژاگه و سردار آزمون دو ستاره ملی پوش را برای ادای توضیحات احضار می کند. </span></p>

شاید برایتان جالب باشد که دو ستاره تیم ملی اشکان دژاگه و سردار آزمون از سوی محمد زاده رئیس کمیته اخلاق به کمیته انضباطی احضار شده اند تا در مورد خالکوبی هایشان توضیحاتی بدهند.اما نکته جالب این است که،دژاگه از سالیان قبل در آلمان زندگی کرده و با همین شکل شمایل برای اولین بار به اردوی تیم ملی توسط کی روش دعوت شد. محمدزاده اعلام کرده،پیش از بازی با گوام به این بازیکنان تذکر داده شده بود،خالکوبی هایشان را بپوشانند اما به نظر نمی رسد با توجه به اینکه خالکوبی ها در نقاط پائینی دست واقع شده راهی برای پوشاندن انها وجود داشته باشد. آزمون روی ساعد دست راست خود به انگلیسی این جمله را خالکوبی کرده که دوستم بدار برای آنچه که هستم.

 


دژاگه هم که از سال ها پیش بدن خود را با اشکال و عبارات مختلف تاتو کرده است قطعا نخواهد توانست این نقش و نگار را از روی بدن خود پاک کند و طبعا با هر شرایطی در هر جلسه تمرینی یا در مسابقات این اشکال به نمایش در خواهد آمد.کمیته اخلاق که چندی پیش مهرداد خانبان مربی تیم ملی را محروم کرده بود دوباره وارد عمل شده تا در افکار عمومی مخالف تیم کی روش جلوه کند.

 


احتمالا رئیس کمیته اخلاق توضیحات و توجیهات خاص خود را درباره این احضار خواهد داشت.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین