کد خبر: DT-25693
تعداد بازدید: 170بازدید
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۴
<div>بهگزارش روابط عمومی فرمانداری تنگستان ،غلامرضا ترک‌زاده فرماندار تنگستان  درمراسم افتتاح سالن آموزش و پرورش دلوار تنگستان با بیان اینکه درهفته دولت درشهرستان تنگستان بیش از <span dir="ltr">40</span> پروژه عمرانی افتتاح شد اظهار داشت: این طرح‌ها که در زمینه‌های مختلف عمرانی، خدماتی، رفاهی، ورزشی و تفریحی است با اعتباری افزون بر <span dir="ltr">160</span> میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است .</div>
بهگزارش روابط عمومی فرمانداری تنگستان ،غلامرضا ترک‌زاده فرماندار تنگستان  درمراسم افتتاح سالن آموزش و پرورش دلوار تنگستان با بیان اینکه درهفته دولت درشهرستان تنگستان بیش از ۴۰ پروژه عمرانی افتتاح شد اظهار داشت: این طرح‌ها که در زمینه‌های مختلف عمرانی، خدماتی، رفاهی، ورزشی و تفریحی است با اعتباری افزون بر ۱۶۰ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است .

وی با بیان اینکه ۲۰ زمین مینی فوتبال در تنگستان ساخته می‌شود گفت: بر اساس تدبیر استاندار بوشهر روستاهای بالای ۵۰۰ نفر جمعیت دارای زمین چمن ورزشی می‌شوند که بر این اساس ۱۶ روستای این شهرستان مشمول این طرح می‌شوند و این درحالی است که  این ۴فضاهای ورزشی زمین چمن مینی فوتبال در  شهر این شهرستان نیز ساخته می‌شود.

فرماندار تنگستان از احداث بوستان‌های شهری در شهرستان تنگستان خبر داد و افزود: با اجرای این طرح‎ها سرانه فضاهای سبز تنگستان به بیش از دو برابر افزایش می‌یابد.

ترک‌زاده با اشاره به مصوب  اجرای طرح سد خائیز تنگستان گفت: با پیگیری‌های به عمل آمده عملیات سد خائیز در تنگستان اجرایی می‌شود که با ساخت این سد مشکل آب کشاورزان و آشامیدنی تنگستان بر طرف می‌شود.

وی با تاکید بر تسریع بزرگراه تنگستان به دیر اظهارداشت: این طرح نقش مهمی در رونق اقصای مناطق مختلف تنگستان بویژه درحوزه ساحلی دارد که امیدواریم امسال روند اجرایی این طرح تسریع یابد.

فرماندار تنگستان از تکمیل مخزن ذخیره آب ۳ هزار مترمکعبی شهر آباد تا پایان امسال خبرداد و به طرح گازرسانی شهر آباد پرداخت و افزود: گاز رسانی به شهر آباد با ۲۸ کیلومتر طول لوله گذاری بیش از ۱۶ میلیارد ۳۶۰ میلیون ریال هزینه شده است.

ترک‌زاده با اشاره به تکمیل سالن ورزشی آموزش و پرورش دلوار تصریح کرد: عملیات اجرایی سالن آموزش وپرورش دلوار که سال گذشته آغاز شد با تلاش‌های شبانه روزی که صورت گرفت امروز شاهد افتتاح و بهره‌برداری از آن هستیم.

وی، به برگزاری کنگره یکصدمین سال شهادت شهید رئیسعلی دلواری اشاره و خاطرنشان کرد: ۱۲ شهریور روز مبارزه با استمعار کنگره  یکصدمین سال شهادت شهیدرئیسعلی دلواری در شهر دلوار برگزار می‌شود که این کنگره ساختار برگزاری آن از ۳ ماه قبل تدوین شده است.

فرماندار تنگستان با بیان اینکه کنگره شهید رئیسعلی دلواری در دو سطح برگزار می‌شود گفت: معرفی شخصیت مبارزاتی شهید رئیسعلی دلواری در ۱۲ شهریور که سخنرانان ویژه این مراسم وزیر کشور ، استاندار بوشهر و نماینده ولی فقیه در استان بوشهر  است و کنگره علمی آن با حضور اندیشمندان ، اساتید برجسته دانشگاهی در آذرماه برگزار می‌شود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین