This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

 یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 19
کد خبر: DT-28605
تعداد بازدید: 63بازدید
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۴
<h2 align="justify"><span style="color: #000000; font-family: tahoma; font-size: small;"> در پایان نشست رییس فدراسیون والیبال با مربیان داخلی، داورزنی از احتمال برکناری کواچ گفت. </span></h2>
نتایج تیم ملی والیبال ایران در جام جهانی عذرخواهی رییس فدراسیون و برخی از بازیکنان ملی را به همراه داشت و داورزنی از ژاپن این قول را داد که به محض بازگشت کارگروهی تشکیل دهد و دلایل این عملکرد را مورد بررسی قرار دهد. صبح امروز این جلسه برگزار شد و داورزنی بعد از اتمام آن به سایت فدراسیون والیبال این چنین گفت: « اقداماتی برای تقویت تیم ملی انجام شده که شاید تیم های ملی ب، زیر ۲۳ سال و جوانان آسیب دیده باشند و در نشست امروز برخی کارشناسان معتقد بودند که راهکارهایی بهتری نیز برای این موضوع وجود داشته است. مهمترین موضوعی که تمامی کارشناسان شرکت کننده در نشست نیز به آن عقیده داشتند، تقویت کادر فنی تیم ملی والیبال است اما کواچ با این موضوع موافق نیست و معتقد است که کادر فنی اش خوب است. بعد از جام جهانی و در توکیو نیز این موضوع را با ایشان درمیان گذاشتیم ولی قبول نکرد.»

داورزنی با بیان اینکه اگر کواچ به این باور نرسد که تغییر در کادر فنی اش ایجاد شود و این موضوع را نپذیرد، برای مسابقات انتخابی المپیک از او و کادر فنی جدید استفاده خواهیم کرد، گفت: «این تغییرات شامل دستیار، مربی بدنساز و کمک ها می شود. البته نکته دیگر این است که آیا ۱۴ بازیکن اعزامی تنها گزینه های موجود بودند یا بازیکنان دیگری نیز شرایط حضور در جام جهانی را داشتند. اگر کواچ این موضوع را نپذیرد، سرمربی تیم را تغییر خواهیم داد و گزینه هایی نیز برای این موضوع مد نظر داریم که تجربه حضور در المپیک و لیگ جهانی را دارند. البته برخی از آنان اکنون در باشگاه های اروپا مشغول هستند و باید این موضوع را نیز مد نظر قرار دهیم. زیرا از زمان پایان لیگ برتر ایران تا بازی های انتخابی المپیک تنها ۴۵ روز فرصت داریم.»

داورزنی در پایان گفت:« نتیجه نشست های کارشناسی در هیات رییسه نیز مطرح خواهد شد و تلاش داریم تا قبل از شروع لیگ برتر والیبال نتایج این نشست ها قطعی و اجرایی شود.»

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین