کد خبر: DT-39385
تعداد بازدید: 40بازدید
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۴
یک دختر ایتالیایی-مراکشی پس از ابراز پشیمانی از پیوستن به گروه تروریستی داعش، از قصد خود برای بازگشت به ایتالیا خبر داد.
دختری که از خانه خود در ایتالیا فرار کرده بود تا به گروه تروریستی داعش در سوریه بپیوندد، چندی پیش با خانواده اش تماس گرفت و گفت پیوستن به این گروه تروریستی یک اشتباه بزرگ بود. به دلیل اقدامات احتمالیِ تلافی جویانه داعش، در حال حاضر خانواده او تحت حفاظت امنیتی قرار دارد.
“مریم رحیلی،” این دختر ایتالیایی در تماس تلفنی با خانواده اش گفت: من واقعا متاسفم. می خواهم به خانه بازگردم.
مریم رحیلی ۱۹ ساله اهل مراکش است؛ اما در منطقه ای در شمال شرق ایتالیا زندگی می کند. گفته می شود وی به دلیل منصرف شدن از پیوستن به گروه تروریستی داعش، در حال حاضر در خطر است. وی ژوئن سال گذشته میلادی (۲ تیر ۹۴) به گروه تروریستی داعش پیوست. خانواده او معتقدند داعشی ها دخترشان را شستشوی مغزی داده اند.
گزارشها حاکی از آن است که این دختر نزدیک کریسمس با خانواده اش تماس گرفته بود؛ اما اطلاعات آن چندی پیش بوسیله نیروهای امنیتی منتشر شد. این دختر جوان پیشتر در حسابهای اجتماعی خود نوشته بود: “ما تروریست هستیم و ترور بخشی از باور ماست.”
ابراز پشیمانی دختر ایتالیایی از پیوستن به داعش/ ایتالیا در معرض حمله تروریستی+ تصاویرابراز پشیمانی دختر ایتالیایی از پیوستن به داعش/ ایتالیا در معرض حمله تروریستی+ تصاویر
ابراز پشیمانی دختر ایتالیایی از پیوستن به داعش/ ایتالیا در معرض حمله تروریستی+ تصاویر
انتهای پیام/
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین