کد خبر: DT-37863
تعداد بازدید: 42بازدید
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۴
اخیرا برخی از رستورانهای پایتخت بعد از سفارش غذا هزینه قاشق و چنگال پلاستیکی و حتی ظروف یکبار مصرف را هم جدای از قیمت غذا در فاکتور محاسبه و از مشتریان خود اخذ می کنند.!

برخی از رستورانهای معروف پایتخت انگار به حق خود قانع نیستند و در کنار گرانی مبلغ غذا، هزینه قاشق و چنگال پلاستیکی و حتی ظروف یکبار مصرف را هم جدا با مشتری حساب می کنند.

بر اساس این گزارش اخیرا در سایه نظارت کمرنگ اتحادیه رستوران داران از این تخلف ها، هم قیمت غذاها نا متعارف بالا رفته و هم هزینه های اضافی به مشتریان تحمیل می شود.

برای نمونه می توان به یکی از رستورانهای معروف و قدیمی تهران در حوالی خیابان ولی عصر(عج) و خیابان شهید مطهری اشاره کرد که این اقدام نامتعارف را انجام می دهد.

ابتکار جدید رستورانها برای دریافت پول اضافه +سند

به طور مثال شما با سفارش یک پرس غذا هم باید مبلغ غذا را بپردازید و هم هزینه قاشق و چنگال و ظروف یکبار مصرف در فاکتور لحاظ می شود و از آن جالبتر باید هزینه پول پیک را حتی اگر یک کوچه با محل رستوران فاصله داشته باشید پرداخت کنید.

گفتنی است پیش از این در موارد مشابه رییس اتحادیه رستورانداران تهران اعلام کرده بود با تخلف های اینچنین برخورد جدی صورت می گیرد و رستوران ضمن جریمه موظف به استرداد هزینه اضافی به مشتری است.

منبع:جنوب نیوز

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین