کد خبر: DT-35833
تعداد بازدید: 130بازدید
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۴
امام‌جمعه دلوار گفت: آمریکا را همچنان غیرقابل‌اعتماد می‌دانیم و دولت باید خود را نسبت به انجام واکنش انقلابی و به‌موقع در صورت بدعهدی آمریکا و نقض برجام و عدم لغو تحریم‌ها به‌طور کامل آماده کند.
1
به گزارش دلیران تنگستان، حجت‌الاسلام علی زاهددوست بعدازظهر دیروز در دیدار فرماندهی و پرسنل ناوگروه شهید رئیسعلی دلواری متعلق به منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به اقدام دلاورانه پاسداران نیروی دریایی در دستگیری تفنگداران آمریکایی اظهار داشت: پیام این اقدام شرافتمندانه اشراف اطلاعاتی نیروی دریایی سپاه پاسداران بر مرزهای آبی کشور است.

وی افزود: همچنین این اقدام این پیام را داشت که همه کشورها و قدرت‌های مدعی بدانند ایران اسلامی با تکیه بر ایمان و رشادت نیروهای نظامی مخلص خود در دفاع از مرزهای نظام اسلامی باقدرت و اقتدار ایستاده است و اجازه تعرض به هیچ قدرتی را نخواهد داد.

امام‌جمعه دلوار خاطرنشان کرد: فرزندان معنوی شهید رئیس‌علی دلواری بااقتدار متجاوزین آمریکایی را به‌ زانو درآوردند و آن‌ها را وادار به تسلیم و تعظیم در برابر صلابت ایران اسلامی کردند.

زاهد دوست با اشاره به اجرای برجام و لغو برخی تحریم‌های ناجوانمردانه افزود: غرب و آمریکا از  قدرت روز افزون ایران اسلامی هراسان هستند و تحمل پیشرفت‌های چشمگیر جمهوری اسلامی را ندارند و همه تهدیدها و تحریم‌ها در همین راستا است.

وی بیان کرد: آمریکا همچنان با تهدید و تحریم‌های جدید به دنبال نقض برجام است، امروز غرب و آمریکا در آزمون صداقت ورزی قرار گرفته‌اند و دنیا منتظر است ببیند آیا همچنان خوی عهدشکنی آمریکا را پابرجا است یا خیر؟

 زاهد دوست گفت: آمریکا را همچنان غیرقابل ‌اعتماد می‌دانیم و دولت باید خود را نسبت به انجام واکنش انقلابی و به‌موقع در صورت بدعهدی آمریکا و نقض برجام و عدم لغو تحریم‌ها به‌طور کامل آماده کند.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین