کد خبر: DT-47803
تعداد بازدید: 354بازدید
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۵
حمود قدرتیان ، رئیس این واحد دانشگاهی گفت :‌ این دانشگاه در حال حاضر با تعداد قریب به ۱۶۰۰ دانشجو و با افزایش تعداد رشته های مصوب خود به ۳۵ رشته تحصیلی ( ۱۶ رشته در مقطع کاردانی ، ۱۷ رشته در مقطع کارشناسی و ۲ رشته در مقطع کارشناسی ارشد ) جهت نیم سال اول تحصیلی ۹۶-۹۵ ، آماده ثبت نام بدون آزمون از داوطلبان و علاقمندان به ادامه تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی ( پیوسته و ناپیوسته ) می باشد .

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهرم ،  محمود قدرتیان ، رئیس این واحد دانشگاهی گفت :‌ این دانشگاه در حال حاضر با تعداد قریب به ۱۶۰۰ دانشجو و با افزایش تعداد رشته های مصوب خود به ۳۵ رشته تحصیلی ( ۱۶ رشته در مقطع کاردانی ، ۱۷ رشته در مقطع کارشناسی و ۲ رشته در مقطع کارشناسی ارشد ) جهت نیم سال اول تحصیلی ۹۶-۹۵ ، آماده ثبت نام بدون آزمون از داوطلبان و علاقمندان به ادامه تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی ( پیوسته و ناپیوسته ) می باشد .

قدرتیان افزود : داوطلبان گرامی می توانند از هم اکنون ، با مراجعه به پایگاه معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام نمایند .

وی اضافه کرد :‌ این امکان در محل دانشگاه نیز فراهم گشته تا دانشجویان ثبت نام اینترنتی را در واحد دانشگاهی بعمل آورند و در همان روز پرونده تحصیلی خود را نیز تکمیل نمایند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهرم تصریح کرد: وجود فضایی دوستانه و رضایت بخش میان دانشجویان ، اساتید و کارکنان باعث شده است تا دانشجویان فعلی این دانشگاه از حضور و تحصیل در این واحد دانشگاهی ابراز رضایت نمایند.
وی خاطرنشان کرد : تمام تلاش خود را بکار بسته ایم تا با لطف و عنایت الهی با استقرار در ساختمان جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهرم و در فضایی مطلوب و با امکانات و تجهیزات مدرن و جدید بویژه در زمینه کارگاهها و آزمایشگاههای تخصصی ، پذیرای دانشجویان محترم باشیم .

مهندس قدرتیان از همه داوطلبان خواست تا در اسرع وقت و در فرصت مقرر به دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهرم ، واقع در خیابان خروجی اهرم به برازجان ، جنب مجتمع مسکونی مهر مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .

وی اظهار داشت:داوطلبان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های ۴-۳۵۲۲۹۰۰۱-۰۷۷ ، ۰۹۳۳۱۳۳۱۵۰۰ و ۰۹۱۷۹۷۴۹۰۹۹ تماس حاصل نمایند .

IMG_20160818_021641

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین