جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶- 2017 November 24
کد خبر: DT-31385
تعداد بازدید: 260بازدید
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۴
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، خلیج فارس، تنگه هرمز و غرب دریای عمان از امشب مواج می شود. با ورود موج جدید بارش ها از دوشنبه بارندگی در مناطق شمالی و غرب خلیج فارس آغاز می شود.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از سوک، سازمان هواشناسی پیش بینی کرد، فعالیت سامانه بارشی از روز دوشنبه در جنوب کشور به تدریج آغاز می شود. روز سه شنبه فعالیت این سامانه به سواحل جنوبی و به تدریج با تقویت آن در روز چهارشنبه به جنوب شرق کشور گسترش خواهد یافت.براین اساس، روز دوشنبه از اواخر روز شمال خلیج فارس، استان بوشهر با وزش باد، گاهی با رگبار و رعد و برق و روز سه شنبه هم بوشهر، جنوب فارس، هرمزگان، خلیج فارس و تنگه هرمز با وزش باد، رگبار باران گاهی همراه با رعدوبرق و احتمال وقوع تگرگ همراه خواهد بود. شدت ناپایداری و بارش در خلیج فارس و غرب تنگه هرمز خواهد بود.

به نوشته پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، روز چهارشنبه هم در جنوب بوشهر، جنوب فارس، هرمزگان، جزایرخلیج فارس و مناطق مرکزی تا شرقی خلیج فارس، تنگه هرمز، جنوب کرمان و شمال سیستان و بلوچستان، شدت بارش به ویژه در نیمه شرقی خلیج فارس و تنگه هرمز پیش بینی شده است.

در روز پنجشنبه هم در هرمزگان، تنگه هرمز، دریای عمان، سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان وزش باد، رگبار باران گاهی همراه با رعدوبرق. شدت بارش در شرق و شمال هرمزگان، غرب و شمال سیستان و بلوچستان خواهد بود.

به سبب رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید، احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن مسیل ها و رودها و مواج شدن خلیج فارس وجود دارد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین