شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 18
کد خبر: DT-47792
تعداد بازدید: 114بازدید
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۵
استاندار بوشهر مطرح کرد
استاندار بوشهر گفت: آزادگان می‌توانند عامل وحدت در جامعه باشند لذا خود را وابسته به هیچ طیف، دسته و گروهی نکنند چرا که باید محور ثبات و آرامش در جامعه باشند.

مصطفی سالاری صبح امروز در نشست تجلیل از شماری از آزادگان استان بوشهر اظهار داشت: گرامیداشت یاد ایثارگران در جامعه باید چیزی فراتر از آن چیزی باشد که در حال رخ دادن است.

وی بیان کرد: بعضی افراد به جای اینکه آزادگان را الگو قرار دهند برای ترویج عقاید دینی متوسل به کارهای ضد دین می‌شوند و برای امر به معروف و نهی از منکر تهمت می‌زنند.

استاندار بوشهر تصریح کرد: یادآوری روزهای آزادی آزادگان نیاز جامعه است تا مسائل و مشکلات آنان بازگو شود تا مردم بدانند آزادگان با چه سختی‌هایی رو به رو بودند.

سالاری با بیان اینکه جامعه امروز ما نیازمند افرادی مثل حجت‌الاسلام ابوترابی سید آزادگان است اظهار داشت: مشکلات کشور ما نسبت به مشکلات آزادگان بسیار ناچیز است اما عده‌ای راه می‌افتند که مردم را ناامید کنند.

وی بیان داشت: نیاز است به جامعه امید بدهیم و برای اوضاع و احوال جامعه امیدوارانه رو به جلو حرکت کنیم.

استاندار بوشهر گفت: آزادگان می‌توانند عامل وحدت در جامعه باشند لذا خود را وابسته به هیچ طیف دسته و گروهی نکنند چرا که باید محور ثبات و آرامش در جامعه باشند.

سالاری خطاب به آزادگان گفت: اگر وابسته به یک جناح باشید محوری بودنتان کم اثر خواهد بود، ضمن اینکه واقف هستیم که جامعه نتوانسته وظایف خود را برای آزادگان به خوبی انجام دهد.

انتهای پیام/۲۲۵۵/ق

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین