کد خبر: DT-36429
تعداد بازدید: 173بازدید
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۴
شهردار بوشهر خبر داد
شهردار بوشهر گفت: بخشی از اراضی پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی حدفاصل خیابان آزادگان آزادسازی شود که این اقدام می‌تواند برای شهرداری در اجرای طرح‌های عمران شهری کمک بسیار خوبی باشد.

غلامعلی میگلی‌نژاد ظهر امروز در نشست کارگروه پروژه‌های عمران شهری در بوشهر اظهار داشت: شهرداری بوشهر با اجرای طرح‌های مختلف عمرانی، تلاش برای تغییر شهر را در دستور کار خود قرار داده است.

وی بیان کرد: در اجرای طرح‌های عمران شهری علاوه بر اعتبارات شهرداری، انتظار حمایت از مسئولان استانی هم هست ضمن اینکه تسریع در اجرا و تکمیل طرح‌های عمرانی در دستور کار شهرداری است.

شهرداری بوشهر با توجه به کمبود زمین در سطح شهر بوشهر، در اختیار گرفتن بخشی از اراضی نظامی شهر می‌تواند به توسعه عمران شهری بوشهر کمک کند که در این زمینه قرار است بخش‌های از پایگاه هوایی و دریایی به شهر بوشهر ملحق شود.

میگلی‌نژاد خاطرنشان کرد: مقررشده بخشی از اراضی پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی حدفاصل خیابان آزادگان آزادسازی شود که این اقدام می‌تواند برای شهرداری در اجرای طرح‌های عمران شهری کمک بسیار خوبی باشد.

وی با تأکید بر تأمین اعتبارات عمرانی برای اجرای پروژه‌های مختلف اظهار داشت: برای تکمیل بخشی از پروژه‌های عمران شهری بوشهر ۶۵۰ میلیارد ریال اعتبارات از محل اعتبارات عوارض آلایندگی به شهرداری بوشهر اختصاص‌یافته و تلاش داریم پروژه‌های اجرا شده از این اعتبارات در دهه فجر افتتاح شود.

شهردار بوشهر با اشاره به اجرای ۷۰۰ متر پروژه ساحل سازی در بوشهر از ساخت ۱۲ زمین ورزشی مینی‌فوتبال در شهر بوشهر خبر داد و گفت: شهرداری بوشهر تلاش دارد با استفاده از تمام ظرفیت‌ها، پروژه‌های عمران شهری را در موعد مقرر تکمیل کند.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر نیز با اشاره به نقش مهم شهرداری در بهبود فضای عمران شهری گفت: ‌ بی‌شک نظارت بر اجرای طرح‌های عمران شهری در حوزه وظیفه معاونت امور عمرانی است و اعتبارات خوبی در بین ۳۷ شهرداری استان توزیع‌شده است.

محمدحسن باستی افزود: با توجه به اهمیت کار شهرداری‌ها در عمران شهری، ۳۰ درصد اعتبارات عمرانی استانی به شهرداری‌ها اختصاص‌یافته است ضمن اینکه حدود ۵۵۰۰ طرح عمران شهری در شهرهای استان در حال اجراست.

وی اظهار داشت: اجرای مطلوب و به‌موقع طرح‌های عمران شهری در شهرهای استان، زمینه رضایتمندی مردم از خدمات دولت را به همراه خواهد داشت.

انتهای پیام/۲۲۵۵/ق۳۰/پ۳۰۰۳

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین