یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 19
کد خبر: DT-25655
تعداد بازدید: 670بازدید
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۴
<p>در ادبیات سیاسی هزینه نمودن از افکار عمومی برای پیشبرد گفتمان مد نظر و جذب مخاطب با استفاده از ابزار مستهلک (شرط بندی بر روی اسب مرده) اطلاق میشود .</p>

پیش فرض این نوشتار بر سه چهره مطرح در انتخابات اسفند ۹۴  در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان می‌باشد؛ اگر چه این انتخابات از منظر جامعه‌شناسی ادامه پروسه‌ی همیشگی با ساز و کار تعریف شده میباشد، اما این نوشتار می‌کوشد نوری بر آنسوی این راه سخت بتاباند راهی که پایان آن تعالی، سعادت است.

افراشته

از این رو هر هفته به بازخوانی رفتار و دلایل حضور آقای افراشته در انتخابات پیش رو خواهیم پرداخت. مردی با کت خاکستری معلمی که با استفاده از سلول‌های خاکستری    خود توانست پله‌های ترقی را طی کند و با گرایش فکری  اعتدال میانه‌روی و سیال بودن در جهت منافع جمعی قدم بردارد. نویسنده با تقسیم سوالات و پاسخگویی به آنان خواهد کوشید طراوتی به ذهن خواننده انتقال دهد. در نوشتار آینده علل انتخاب این مرد و نیاز امروز را باز خوانی خواهیم نمود حکایت بازگشت آخرین بازمانده.
مسلم حیدری

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 4 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
محمد ذاکری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۶ شهریور ۱۳۹۴ در ۴:۵۸ ب.ظ
مقدمه ی بسیار زیبا و پرباری بود .بنده به نوبه ی خود از جناب آقای مسلم حیدری (طیب الله انفاسه) تقدیر و تشکر می نمایم. امیدوارم الطاف و مراحم خاصه حضرت حق سبحانه و تعالی بیش از پیش شامل حال این برادر ارزشمند و بزرگوارمان گردد و خداوند متعال در تمامی مراحل زندگی یاری گر ایشان باشند. مطلب ،مطلب بسیار بجا و ارزنده ای است زیرا حقا و انصافا با حضور آقای دکتر افراشته بعنوان چهره ای ملی که از مفاخر استان بوشهر بویژه تنگستان سر فراز هستند ،بار دیگر بارقه های امید بسوی دشتی و تنگستانی آباد در دل دوستداران این دیار عالم و دلیر پرور شعله ور گردید که امید است مردمان این سرزمین با هوشیاری و درایت با انتخاب شایسته ی خویش در انتخابات پیش رو برگ زرینی دیگر در تاریخ این سرزمین بیافرینند.
محمد ذاکری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۶ شهریور ۱۳۹۴ در ۴:۵۹ ب.ظ
لطفا دومین پیام منتشر شود
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۸ شهریور ۱۳۹۴ در ۸:۰۹ ق.ظ
اقای حیدری از کجا به کجا؟
صالح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴ شهریور ۱۳۹۴ در ۱۱:۴۶ ب.ظ
مسلم دوست داریم
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین