کد خبر: DT-42739
تعداد بازدید: 553بازدید
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
اخبار منتشر شده از مرگ یک خانم مسن 70 ساله و انتقال بيماران به بيمارستان جديد برازجان حكايت دارد .
از ساعت ۴ بامداد امروز بخشی از تجهیزات بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان در آتش سوخت .

به گزارش دلیران تنگستان  و بر اساس اخبار دریافتی این آتش سوزی که از بخش icu این بیمارستان آغاز شده بود سبب گردید که بخش های وسعی از این بیمارستان را در برگیرد .

اخبار منتشر شده از مرگ یک خانم مسن ۷۰ ساله و انتقال بيماران به بيمارستان جديد برازجان حكايت دارد .

آتش‌سوزی برازجان
گفته می شود بخش قلب این بیمارستان که جدیدا نوسازی  و دارای تجهیزات بسیار مناسبی بود به شکل کامل در آتش سوزی از بین رفته است.

بیمارستات ۱۷ شهیرور برازجان پس از ساخت بیمارستان شهید گنجی مورد بازسازی اساس قرار گرفت و با نصب تجهیزات مدرن و پیشرفته به عنوان بیمارستان قلب کار خود را آغاز کرد .

در آتش سوزی بامداد امروز این بیمارستان پزشک کشیک که در محاصره آتش سوزی قرار گرفته بود بعد از تلاش های گسترده و در آخرین لحظات به شکل معجزه آسایی توانست از طریق کانال کولر دیواری از مرگ حتمی نجات یابد که هم اکنون تحت مداوا می باشد .

مديركل دفتر مديريت بحران استانداري بوشهر دقایقی پیش در گفتگو با ایرنا گفت: آتش سوزي بيمارستان ۱۷ شهريور شهر برازجان كه از ساعت چهار بامداد روز سه شنبه آغاز شده بود، پس از سه ساعت با تلاش آتش نشانان و نيروهاي مديريت بحران مهار شد.

قاسم قائدي افزود: هم اكنون مسئولان و نيروهاي ستاد مديريت بحران و آتش نشانان شهرهاي مختلف استان در محل حادثه حضور دارند و مشغول خاموش كردن آتش سوزي هاي كوچك، لكه گيري و پاكسازي هستند.

وي اضافه كرد: همه بيماران بستري در اين بيمارستان از ساختمان آتش گرفته خارج و براي پيگيري درمان به بيمارستان شهيد گنجي شهر برازجان منتقل شده اند.

قائدي ادامه داد: فقط حال يك نفر از بيماران كه معلول بوده و هم اكنون به بيمارستان شهيد گنجي انتقال يافته وخيم گزارش شده است.

مديركل دفتر مديريت بحران استانداري بوشهر اظهاركرد: اين آتش سوزي به علت اتصال برق در بخش مونيتورينگ آي سي يو قلب رخ داد و به بخشهاي ديگر سرايت كرد.

وي بيان كرد: هم اكنون بخشهاي آي سي يو، قلب و درمانگاه تخصصي بيمارستان ۱۷ شهريور برازجان به علت اين آتش سوزي آسيب كلي ديده است.

قائدي گفت: ميزان خسارت مالي و جاني اين آتش سوزي پس از پاكسازي محل و بررسي كامل توسط كارشناسان برآورد و اعلام خواهد شد.

سوک
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین